Ознайомтеся з нашими інструментами

Захист доступу до інформації

Project Shield – це безкоштовний сервіс, який захищає від DDoS-атак сайти новин, правозахисних організацій і організацій із моніторингу виборів. Цей сервіс розроблений на основі Google Cloud Armor і забезпечує надійний захист від кібератак, які мають на меті припиняти роботу веб-сайтів, щоб у такий спосіб цензурувати інформацію.

Захист вільного й відкритого Інтернету

Програмне забезпечення Outline дає користувачам змогу легко створити власну віртуальну приватну мережу (VPN), щоб безпечніше підключатися до Інтернету, якщо звичайне підключення несе загрозу. Цей сервіс має налаштування безпеки, які перевіряє незалежний аудитор, і надійну технологію шифрування, що допомагає зберігати конфіденційність даних. Intra – це додаток для Android, який захищає від маніпуляцій із DNS, тобто кібератак, що використовуються для блокування доступу до сайтів і викрадення інформації.

Захист особистих облікових записів

Програма додаткового захисту – це найнадійніший безпековий інструмент Google, покликаний захищати облікові записи Google від найпоширеніших цілеспрямованих атак. Вона використовує передові технології, які здатні запобігати все складнішим способам злому.

Безпека спілкування в Інтернеті

Perspective допомагає модераторам фільтрувати коментарі з проявами агресії чи ненависті. Цей продукт використовує технології машинного навчання, щоб виявляти неприйнятні висловлювання й у такий спосіб допомагати видавцям і платформам дбати про безпеку спілкування.

Захистіть себе від маніпуляцій

Пребанкінг – це техніка попередження спроб маніпулювання інформацією в Інтернеті. Якщо своєчасно застерігати людей і пояснювати їм способи виявлення й спростування неправдивих тверджень, вони зможуть уникати введення в оману в майбутньому.