Araçlarımızı keşfedin

Bilgiye Erişimi Koruyun

Özgür ve Açık İnternete Erişimi Koruyun

Outline, isteyen herkesin kendi sanal özel ağını (VPN) oluşturmasını kolaylaştırarak internet kesintiye uğradığında (veya uğrarsa) daha güvenli erişim olanağı sunar. Outline, iletişimlerinizin gizli kalmasını sağlamak için bağımsız kuruluşlarca denetlenen güvenlik kontrollerine ve güçlü şifrelemeye sahiptir. Intra, web sitelerini engellemek ve kişilerin bilgilerini çalmak için kullanılabilen bir siber saldırı biçimi olan Alan Adı Sunucusu (DNS) manipülasyonuna karşı koruma sağlayan bir Android uygulamasıdır.

Kişisel Hesapları Koruyun

Hedeflenmiş saldırılar açısından en yüksek risk grubunda olanların Google Hesaplarını korumak için tasarlanan Gelişmiş Koruma Programı (GKP) Google'ın sunduğu en güçlü güvenlik teklifidir. Bu program, saldırganlar tarafından kullanılan, gün geçtikçe gelişen yöntemlere karşı savunma sağlamak için sektörde lider güvenlik korumaları sunar.

Online Görüşmeleri Koruyun

Perspective, moderatörlerin nefret barındıran veya taciz edici yorumları filtrelemesini kolaylaştırır. Perspective, makine öğrenimi sayesinde rahatsız edici dil kullanımını tespit ederek hem yayıncıların hem de platformların daha güvenli online görüşmelere ev sahipliği yapmasına yardımcı olur.

Manipülasyona Karşı Koyun

Yanlış bilgileri önceden çürütme, internetteki manipülasyon girişimlerini önlemek amacıyla kullanılan bir tekniktir. Bireyler kendilerini önceden uyaran ve yanıltıcı argümanları tespit edip çürütecek donanıma sahip olmalarını sağlayan bu teknik sayesinde ileride yanlış yönlendirilmeye karşı direnç kazanır.