Preskúmajte naše nástroje

Ochrana prístupu k informáciám

Ochrana prístupu k slobodnému a otvorenému internetu

Outline umožňuje každému ľahko vytvoriť vlastnú virtuálnu súkromnú sieť (VPN), ktorá poskytuje bezpečnejší prístup v prípade prerušenia internetu. Outline má nezávisle auditované kontroly bezpečnosti a silné šifrovanie, čo pomáha zachovať súkromie komunikácie. Intra je aplikácia pre Android, ktorá chráni pred manipuláciou so serverom DNS (Domain Name Server), čo je forma kybernetického útoku, ktorý sa dá použiť na blokovanie webov a krádež informácií.

Ochrana osobných účtov

Program rozšírenej ochrany je najsilnejšia ponuka zabezpečenia od Googlu, určená na ochranu účtov Google tých, ktorí sú najviac ohrození cielenými útokmi. Poskytuje špičkovú ochranu zabezpečenia pred vyvíjajúcimi sa metódami, ktoré používajú útočníci.

Ochrana konverzácií na internete

Perspective uľahčuje moderátorom odfiltrovanie nenávistných a obťažujúcich komentárov. Perspective využíva strojové učenie na identifikáciu toxického jazyka a pomáha vydavateľom a platformám prevádzkovať bezpečnejšie konverzácie.

Ochrana pred manipuláciou

Prevencia dezinformácií je technika, ktorá má zabrániť pokusom o manipuláciu na internete. Tým, že sú používatelia vopred varovaní a poučení, ako môžu identifikovať a vyvracať zavádzajúce argumenty, sa znižuje riziko, že by sa v budúcnosti takýmito informáciami nechali zaviesť.