Tutvuge meie tööriistadega

Teabele juurdepääsu tagamine

Project Shield on tasuta teenus, mis kaitseb uudise-, inimõiguste ja valimiste jälgimise saite DDoS-rünnakute eest. Google Cloud Armori toel töötav Project Shield pakub piiranguteta kaitset digitaalsete rünnakute vastu, mida kasutatakse teabe tsenseerimiseks veebisaitide mahavõtmise teel.

Juurdepääsu kaitsmine vabale ja avatud internetile

Outline lihtsustab omaenda virtuaalse privaatvõrgu (VPN) loomist, pakkudes interneti häiringute korral turvalisemat juurdepääsu. Outline’il on sõltumatult auditeeritud turbe juhtelemendid ja tugev krüptimine, mis aitab teie suhtlust privaatsena hoida. Intra on Androidi rakendus, mis kaitseb domeeninimeserveri (DNS) manipulatsioonide eest. See on küberrünnakute tüüp, mida kasutatakse veebisaitide blokeerimiseks ja inimeste andmete varastamiseks.

Isiklike kontode kaitsmine

Täiustatud kaitse programm (APP) on Google’i tugevaim turbeprogramm. See on mõeldud kaitsma neid Google’i kontosid, millel on suur sihitud rünnakute oht. Programm pakub tööstusharu juhtivat turvet, et kaitsta üha arenevate meetodite eest, mida ründajad kasutavad.

Veebivestluste kaitsmine

Perspective lihtsustab moderaatorite jaoks vaenulike või ahistavate kommentaaride filtreerimist. Perspective kasutab masinõpet, et tuvastada toksilist keelt, aidates nii väljaandjatel ja platvormidel hostida turvalisemaid vestlusi.

Kaitse manipuleerimise eest

Väärteabe leviku ennetamine on meetod, millega ennetatakse manipuleerimiskatseid veebikeskkonnas. Isikuid hoiatatakse ette ning neid õpetatakse eksitavaid argumente märkama ja neid ümber lükkama. Tänu sellele on nende isikute eksitamine tulevikus vähem tõenäoline.