Prozkoumejte naše nástroje

Ochrana přístupu k informacím

Project Shield je bezplatná služba na ochranu zpravodajských a lidskoprávních webů a webů pro pozorování voleb před útoky DDoS. Pomocí technologie Google Cloud Armor zajišťuje neomezenou ochranu před tímto typem digitálního útoku, kterým se útočníci snaží cenzurovat informace zablokováním přístupu k webům.

Ochrana přístupu ke svobodnému a otevřenému webu

Outline umožňuje komukoli snadno si vytvořit vlastní virtuální privátní síť (VPN), která mu v případě narušení internetového provozu zajistí bezpečný přístup na weby. Outline má nezávisle auditované bezpečnostní ovládací prvky a silné šifrování, které pomáhá zachovat soukromí komunikace. Intra je aplikace pro Android, která chrání před manipulací se záznamy DNS (Domain Name Server). To je typ kybernetického útoku, který se snaží zablokovat weby a odcizit údaje uživatelů.

Ochrana osobních účtů

Program pokročilé ochrany je nabídka nejsilnějšího zabezpečení společnosti Google navržená k ochraně těch účtů Google, které jsou nejvíce ohroženy cílenými útoky. Poskytuje špičkové bezpečnostní ochranné prvky, které dokážou reagovat na stále se vyvíjející metody útočníků.

Ochrana online diskuzí

Rozhraní Perspective usnadňuje moderátorům filtrování nenávistných a obtěžujících komentářů. Pomocí strojového učení rozpoznává toxický jazyk a pomáhá tak majitelům obsahu a platformám hostovat bezpečnější diskuze.

Ochrana proti manipulaci

Prebunking je technika, která se snaží předcházet pokusům o manipulaci na internetu. Když uživatele předem upozorníme a naučíme je rozpoznávat a vyvracet zavádějící argumenty, získají do budoucna větší odolnost vůči dezinformacím.